Kasjer-sprzedawca
Drukuj E-mail PDF

Od wielu lat firma BROst realizuje szkolenia dla przyszłych pracowników przedsiębiorstw zajmujących się handlem hurtowym i detalicznym. Dzięki naszemu szkoleniu z łatwością znajdziesz pracę dzięki nabytym umiejętnościom.

szkolenie kasjer sprzedawca

Kasjer-sprzedawca. Od wielu lat realizujemy kursy szkolące sprzedawców. Podczas 120 godz zajęć zaznajomisz się z różnymi zagadnieniami fakturowania, obsługi urządzeń fiskalnych, wag elektronicznych, czy też metkownic. Kursant poznaje możliwości programu do fakturowania Subiekt.

Posiadamy szeroką gamę kas fiskalnych różnych producentów - zapewniamy uniwersalność szkolenia. Szkolenie składa się z 120 godz. (30 godz. wykłady i ćwiczenia, 20 godz. praktycznej obsługi urządzeń fiskalnych, 70 godz. zajęć komputerowych).

Zakres szkolenia: przygotowanie do podjęcia samodzielnej pracy w handlu hurtowym i detalicznym, wykłady i ćwiczenia z zakresu zagadnień dotyczących fakturowania, obsługa kas fiskalnych, wag elektronicznych, metkownic i drukarek fiskalnych, obsługa komputerowych programów do fakturowania, obsługa programu do fakturowania – Subiekt.

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia.

Powrót