Szkolenia i kursy
Drukuj E-mail PDF

Wieloletnie doświadczenia na rynku szkoleniowym pozwoliły na stworzenie oferty idealnie dostosowanej do potrzeb rynku, stawiającej przede wszystkim na jakość i zadowolenie Klienta. Wszystkie nasze szkolenia i ich programy mają zastosowanie od lat w praktyce. Każde szkolenie wymaga profesjonalnego podejścia, kadry i doświadczenia, które my zapewniamy.

ecdl szkolenia office

Obsługa pakietu Office. Pracownik biurowy. Sekretarka. Idealne dla firm chcących się rozwijać i każdego, kto pragnie podnieść swoje kwalifikacje.

Czytaj więcej
szkolenia jezykowe

Szkolenia językowe. Pomogą w codziennej komunikacji w pracy oraz w życiu prywatnym. Razem z nami poznawaj języki obce!

Czytaj więcej
szkolenie autocad cad

AutoCad. Od lat realizujemy szkolenia z obsługi programów cad dla specjalistów i przygotowujemy do egzaminów.

Czytaj więcej
szkolenia sieci komputerowe

Administrator sieci komputerowych. Doświadczeni trenerzy oraz właściwy sprzęt nauczą Cię radzić sobie z zagadnieniami sieci.

Czytaj więcej
szkolenia grafika komputerowa

Grafika komputerowa. Nasi specjaliści naucza Cię tworzenia grafiki. Zwizualizuj swoje marzenia i zostań grafikiem komputerowym.

Czytaj więcej
strony www projektowanie

Projektowanie stron www. Naucz się tworzyć strony internetowe od podstaw, dbając o ich właściwy wygląd. Zaistniej w sieci.

Czytaj więcej
księgowość szkolenia

Księgowość. Pracownik kadrowo-płacowy. Od wielu lat szkolimy pracowników księgowości, kadr i płac. Naucz się z nami programów księgowo-kadrowych.

Czytaj więcej
szkolenia kasjer

Kasjer-fakturzysta. Kasjer-sprzedawca. Magazynier. Obsługa kas fiskalnych. Szkolimy sprzedawców i kasjerów. Obsługa pakietów Symfonia i Insert.

Czytaj więcej
Masz inne potrzeby i oczekiwania? Napisz do nas i powiedz czego potrzebujesz.