Wynajem biura
Drukuj E-mail PDF

Jeśli chcesz wynająć biuro, salę szkoleniową lub konferencyjną na konkretne godziny, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej w Łodzi to najlepsze rozwiązanie. Nasze pomieszczenia są przyjazne, posiadamy własne laptopy oraz nieograniczony dostęp do Internetu.
Nasze biuro to doskonałe miejsce, które sprzyja kreatywnej pracy i zapewnia komfort pracy. Biuro „na godziny” wyposażone jest w urządzenia biurowe, a nasi pracownicy zapewniają fachową obsługę.
Ponadto istnieje możliwość obsługi spotkań (możemy zorganizować catering) lub szkoleń. Biuro będzie idealnym miejscem na: spotkanie grupy projektowej, komitetu sterującego, spotkanie grupy roboczej, spotkania kadr, coaching.
W naszym biurze, sali można zorganizować każde zebranie, omawiając ważne sprawy w miłej przestrzeni. Zapraszamy też młodzież, która musi np. opracować wspólnie zadanie na zajęcia szkolne, próbę przedstawienia, mapę, gazetkę szkolną czy inne ważne rzeczy. W Nasza przestrzeń nadaje się również do spotkań dotyczących udzielania korepetycji w grupach czy indywidualnych. Biuro może być także wykorzystywane jako przestrzeń potrzebna do osobistych i prywatnych celów, jako miejsce spotkań z klientami, dyrektorami, sąsiadami, nauczycielami, rodziną, która będzie przestrzenią neutralną dającą swobodę negocjacji.

Oferujemy także wynajem Biur Projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami wirtualnego biura i wynajmu pomieszczenia biurowego na godziny – poniżej znajduje się cennik świadczonych przez nas usług w tym zakresie.
Wynajmujemy biuro i pomieszczenie w przystępnych cenach.
W ramach biura „na godziny” oferujemy Państwu:

Liczba godzin    Kwota
1 godzina                 30,00 zł.
Jeden dzień (8h)      200,00 zł.
Pakiet: 25 godzin     500,00 zł.
Pakiet: 50 godzin     999,00 zł.
Pakiet: 100 godzin  1999,00 zł.
Pakiet: 160 godzin  2400,00 zł.


Wszystkie ceny zawierają pomieszczenie wraz z wyposażeniem w urządzenia biurowe, komputer, flipchart, obsługę sekretariatu, dostęp do Internetu. Na życzenie istnieje możliwość organizacji cateringu oraz serwisu kawowego (dodatkowo płatnego).