Centrum egzaminacyjne ECDL
Drukuj E-mail PDF

Centrum Egzaminacyjne ECDL (PL-CE0002) przy BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej było pierwszym certyfikowanym ośrodkiem w województwie łódzkim i drugim w kraju, który pomyślnie przeszedł proces certyfikacji centrum egzaminacyjnego ECDL. Od 2000 roku prowadzimy szkolenia w zakresie ECDL.

Centrum Egzaminacyjne ECDL przy BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej posiada cyfrową odznakę w systemie Odznaka+.

Odznaka stanowi potwierdzenie spełnienia warunków stawianych Centrom Egzaminacyjnym ECDL m.in spełnienie warunków organizacyjnych zapewniających wysoką jakość procesu egzaminowania oraz pozytywny wynik wizyty referencyjnej.
 
Odznaka+

https://odznakaplus.ibe.edu.pl/assertion/6994acd4795fe225027d76a4696fe74b4974bdc580c708ea3cb445df46c71625

 szkolenie office


Centrum ezgaminacyjne ECDL. Na dzisiejszym rynku pracy potwierdzenie umiejętności komputerowych odpowiednim certyfikatem jest rzeczą niezbędną. W naszym centrum egzaminacyjnym masz możliwość zdania wybranego egzaminu ECDL. Stawiaj na profesjonalizm i doświadczenie.

Po wprowadzeniu od 01.09.2009r. nowego modelu funkcjonowania ECDL w Polsce przeprowadziliśmy już ponad 1000 egzaminów. Od czerwca 2006 roku jesteśmy certyfikowanym Centrum Egzaminacyjnym ECDL-A, co uprawnia nas do organizowania egzaminów ECDL na poziomie zaawansowanym. Posiadamy również cztery certyfikowane laboratoria ECDL mobilne oraz ECDL CAD, w którym prowadzimy egzaminy i szkolenia w zakresie ECDL BASE/PROFILE/STANDARD, ECDL CAD, ECDL WebEditing. ECDL e-Citizen, ECDL Advanced, ECDL IT Security, EPP e-Nauczyciel, EPP e-Urzędnik.

Z Centrum Egzaminacyjnym BROst podjęło współpracę ponad 100 certyfikowanych egzaminatorów ECDL oraz 90 laboratoriów ECDL w województwie łódzkim i calej Polsce. Centrum BROst ma prawo używania znaku „Zgodny z ECDL” dla szkoleń w zakresie ECDL. Za działalność edukacyjną  Centrum Egzaminacyjne ECDL otrzymywało nagrodę PTI za "Najlepsze Centrum Egzaminacyjne ECDL w Polsce" za rok 2009, 2010, 2011.

Wizytówką BROst jest jakość prowadzonych szkoleń, potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją klienta wyrażona w ankietach ewaluacyjnych.

Zapraszamy Państwa do współpracy, zachęcamy do tworzenia laboratoriów w Państwa placówkach, służymy pomocą i wsparciem merytorycznym. Tworzenie laboratoriów ECDL i przeprowadzanie egzaminów ECDL są szansą na profesjonalne podnoszenie kwalifikacji i potwierdzenie ich międzynarodowym certyfikatem.

Powrót