Grafika komputerowa
Drukuj E-mail PDF

Grafika komputerowa od wielu lat jest znaczącą gałęzią branży informatycznej. Nie od dziś wiadomo, ze nie tylko jakość produktu jest istotna, ale również jego wygląd. Nasi trenerzy nauczą Cię obsługi różnych programów graficznych o komercyjnym zastosowaniu.

szkolenie grafika komputerowa

Grafika komputerowa. Nasi specjaliści naucza Cię tworzenia grafiki podczas 150 godzin praktycznych zajęć w pracowniach komputerowych. Zrealizuj swoje marzenia i zostań grafikiem komputerowym. Najnowsze oprogramowanie umożliwi Ci zapoznanie się ze wszystkimi trendami branży.

Zakres szkolenia: projektowanie graficzne w oparciu o PHOTOSHOP i COREL DRAW, zastosowanie elementów grafiki rastrowej, i wektorowej, przygotowanie ulotek, książeczek, folderów, logo, zdjęć pod punkty fotograficzne, projektowanie banerów reklamowych na strony www, projektowanie layouty stron www i prezentacji ekranowych.

Dla zainteresowanych posiadamy również oprogramowanie do tworzenia zaawansowanych animacji komputerowych w programie Adobe Flash CS5.

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia oraz. w przypadku zdania, certyfikatem ECDL Webstarter.

Powrót