Administrator sieci komputerowych
Drukuj E-mail PDF

Grafika komputerowa od wielu lat jest znaczącą gałęzią branży informatycznej. Nie od dziś wiadomo, ze nie tylko jakość produktu jest istotna, ale również jego wygląd. Nasi trenerzy nauczą Cię obsługi różnych programów graficznych o komercyjnym zastosowaniu.

administrator sieci komputerowych

Administrator sieci komputerowych. Sieci komputerowe wraz z rozwojem internetu i intranetu są częścią systemu komputerowego każdej firmy. Z nami nauczysz się obsługi sieci i sprawnego rozwiązywania problemów. Zdobędziesz umiejętności pozwalające na podjęcie pracy jako administrator sieci komputerowych.

Podczas 150 godzin zajęć zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną z różnych zagadnień sieciowych w oparciu o doskonale wyposażoną pracownię.

Zakres szkolenia: zagadnienia dotyczące administrowania sieciami komputerowymi, technologie sieciowe, infrastruktura sieci komputerowych, zastosowanie systemu operacyjnego Linux w komunikacji internetowej i intranetowej.

Ukończenie szkolenia jest potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia oraz, w przypadku zdania, certyfikatem ECDL e-Guardian.

Powrót