AutoCad
Drukuj E-mail PDF

Projektowanie było od zawsze nieodzowną częścią pracy inżyniera. Wraz z komputeryzacją wielu dziedzin życia społecznego i naukowego, również prace projektowe tworzone są w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie. Do takiego należy program Autocad. Z nami nauczysz się wykonywać projekty budowlane i mechaniczne w oparciu o to narzędzie.

szkolenie autocad cad

Szkolenie z obsługi Autocada. Nasi specjaliści naucza Cię tworzenia projektów podczas 90 godzin praktycznych zajęć w kompleksowo wyposażonych pracowniach komputerowych. Naucz się projektować w oparciu o narzędzie Autocad. Najnowsze oprogramowanie umożliwi Ci zapoznanie się ze wszystkimi trendami branży.

Zakres szkolenia: obsługa graficznych programów komputerowych w zakresie wykonywania projektów budowlanych i mechanicznych w oparciu o program AUTOCAD. Program szkolenia obejmuje zagadnienia z zakresu podstaw i zaawansowanej obsługi programu graficznego AUTOCAD, przygotowuje do samodzielnego wykonywania dokumentacji z wykorzystaniem programu.

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia. Jest możliwość zdania certyfikatu ECDL zaświadczającego znajomość programu Autocad.

Powrót