SZKOLENIE NA EGZAMINATORÓW ECDL
Drukuj E-mail PDF

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że Koordynator Regionalny ECDL Łódź przy współpracy z Polskim Biurem ECDL oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym, Oddział Łódzki organizuje szkolenie egzaminatorów ECDL nadające absolwentom uprawnienia do przeprowadzania egzaminów: ECDL BASE (4 moduły), ECDL Standard: 3 moduły tj. Power Point, Access, IT Security, ECDL e-Citizen.

 

Szkolenie odbędzie się 24 kwietnia 2015 roku (piątek) w godzinach 14-20 w BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, 93-485 Łódź, ul. Kutnowska 11.

 

Informacje dla Kandydatów na Egzaminatorów ECDL wraz z wymaganiami dostępne są na stronie: https://ecdl.pl/node/33322. Jednym z warunków koniecznych do uzyskania uprawnień Egzaminatora ECDL, jest posiadanie jednego z certyfikatów:

  • ECDL: CORE, START; BASE; STANDARD
  • lub minimum dwóch certyfikatów ECDL ADVANCED.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

  1. Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (najpóźniej do 23.04.2015) wiadomości zawierającej 3 załączniki:
    1. wypełniony Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa (formularz można pobrać ze strony https://ecdl.pl/images/Formularz_zgloszeniowy_egzaminatora.pdf). Oryginał należy przynieść na szkolenie.
    2. wypełnioną Kartę Rejestracji Egzaminatora (do pobrania z www.ecdl.pl/images/karta_rejestracji_egzaminatora.pdf). Oryginał należy przynieść na szkolenie.
    3. CV. Oryginał należy przynieść na szkolenie.
  2. Dokonanie opłaty za szkolenie (należy wykonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu). Po dokonaniu wpłaty proszę wysłać scan potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 430,50 zł. brutto (członkom PTI z opłaconą składką członkowską przysługuje 35% zniżki).  

 

Wpłaty proszę wnosić na konto:

Nr rachunku bankowego

18 1090 1056 0000 0001 1121 2161

DANE DO FAKTURY:

PTI Oddział Łódzki
ul. Stefanowskiego 18/22
90-924 Łódź

 

Tytuł wpłaty:

"Imię Nazwisko, szkolenie egzaminatorów ECDL, Łódź"

do dnia 23.04.2015 r.

 

Dane do wystawienia faktury (do 7 dni od daty dokonania  przelewu) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszyscy uczestnicy, którzy chcą otrzymać fakturę proszeni są o przesłanie kopii potwierdzenia opłaty oraz danych do faktury e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

Beata Ostrowska

Koordynator Regionalny ECDL, Region Łódź

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

tel. 601 29 66 29, 501 957 105, 603 65 00 65