WYDŁUŻENIE CZASU - REJESTRACJA DO KONKURSU TIK? - TAK!
Drukuj E-mail PDF

REJESTRACJA DO KONKURSU TIK? - TAK!

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy że Komisja Konkursowa podjęła decyzję o wydłużeniu czasu, w którym szkoły oraz uczniowie będą mogli rejestrować swoje konta w konkursie TIK? - TAK!. Rejestracja w systemie (http://tik-tak.cloudia.pl/rejestracja oznacza jednoczesne zgłoszenie udziału w Konkursie.

W związku z pojawiającymi się uwagami, iż okres rejestracji w Konkursie przewidziany przez Komisję Konkursową jest zbyt krótki i częściowo przypada na okres świąteczny, Komisja podjęła decyzję o wcześniejszym udostępnieniu opcji rejestracji oraz przedłużeniu jej czasu trwania do dnia 05-04-2013 (piątek) do godziny 12:00.

Już teraz zapraszamy do zgłaszania udziału szkół oraz graczy do 3 edycji naszego Konkursu. Rejestracja zostanie zamknięta o godzinie 12:00 w piątek 5 kwietnia.

Jednocześnie informujemy, iż wraz z zakończeniem rejestracji w systemie zostanie również zakończona możliwość akceptacji oświadczeń o przystąpieniu szkoły do konkursu, dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą aby wszystkie oświadczenia zostały przesłane na podany numer faksu lub mail do 5 kwietnia (piątek), przed godziną 12:00.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem systemu do gry (link „GRAJ” menu na górze strony). Podczas rejestracji należy pamiętać o zasadach opisanych w Regulaminie Konkursu. Najważniejsze z nich poniżej:

- uczeń może się zarejestrować dopiero po tym jak zostanie zgłoszona jego szkoła,

- szkoła może być zgłoszona tylko przez nauczyciela lub opiekuna konkursu w szkole,

- do potwierdzenia szkoły i aktywacji konta w systemie niezbędne jest przesłanie podpisanego oświadczenia (dostępnego po dokonaniu rejestracji), oświadczenie powinno zostać przesłane na podany numer faksu lub adres e-mail, a oryginał zachowany na potrzeby ewentualnej weryfikacji,

- konto ucznia jest nieaktywne do momentu aktywowania go przez opiekuna konkursu w systemie,

- opiekun może aktywować konto ucznia po otrzymaniu loginu i hasła do systemu,

- login i hasło dla opiekuna konkursu zostaną przesłane na podany adres e-mail, po otrzymaniu przez organizatora konkursu podpisanego oświadczenia (pkt 3),

- login i hasło dla ucznia zostaną przesłane po aktywacji konta przez opiekuna konkursu, na podany przez ucznia adres e-mail.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.tik-tak.eecdl.pl/