eDukacja z Panem T.I.K.-iem
Drukuj E-mail PDF

„eDukacja z Panem T.I.K.-iem- przewodnik multimedialny”-

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „eDukacja z Panem T.I.K.-iem- przewodnik multimedialny”. Jest to już druga edycja konkursu dotycząca zastosowania Technologii Informacyjnej w szkole, organizowana przez Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie wraz z Polskim Towarzystwem Informatycznym, Polskim Biurem ECDL.
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, a także szkół ponad gimnazjalnych w Polsce.

Polega na całkowicie samodzielnym stworzeniu dwuminutowego filmu, pokazującego jak na różnych przedmiotach można by wykorzystać Technologię-Informację-Komunikację, by lekcje oraz nauka stały się ciekawsze, prostsze i skuteczniejsze.
W pracy konkursowej, mile widziane będzie użycie postaci Pana T.I.K.-a. Pliki graficzne tej postaci, za zgodą autorki wizerunku Pana T.I.K.-a, Pauliny Sobolewskiej są do pobrania ze strony konkursowej www.pantik.ecdl.pl. Tu też znajdują się szczegóły konkursu wraz z Regulaminem.

 

 

TERMINY KONKURSU:
27-02-2012 – rozpoczęcie rejestracji szkół, zgłaszanie prac konkursowych
11-04-2012 - koniec rejestracji i przesyłania prac konkursowych
20-04-2012 - ogłoszenie wyników
17-05-2012 - uroczystość wręczenia nagród
Na autorów zwycięskich prac konkursowych czekają super nagrody: konsole do gry, konsole PSP, aparaty fotograficzne, czytniki e-book'ów, DVD przenośne, dyski zewnętrzne, Mp4, głośniki komputerowe, Mp3, drukarki (urządzenia wielofunkcyjne), myszki optyczne, słuchawki i inne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!