Wynajem sal
Drukuj E-mail PDF

Firma położona jest w dogodnym miejscu, cicha, spokojna okolica - przy ulicy Kutnowskiej 11. Posiadamy w dyspozycji 5 sal szkoleniowych.

wynajem sal brost

 

Firma zlokalizowana w budynku w odległości 1 km od dworca Łódź Pabianicka, 250 m od przystanku autobusowego i 600 m od przystanku tramwajowego, na cichym, spokojnym osiedlu, z dogodnym dojazdem i bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Budynek znajduje się poza strefą płatnego parkowania. Sale znajdują się na parterze i pierwszym piętrze budynku. Na każdym piętrze dostępne są toalety dla uczestników, sale na I piętrze są klimatyzowane. Do dyspozycji uczestników jest również wygodne miejsce do konsumpcji tj. stoliki z krzesłami i całodniowy dostęp do zimnej i gorącej wody z dystrybutorów, oraz ogród, w którym uczestnicy mogą zaczerpnąć świeżego powietrza.

 

Możliwość wyposażenia we flipchart + kolorowa mazaki.

 

sala 2: - znajduje się na parterze, jasna, funkcjonalna salka dla 12 osób, wyposażona w wygodne fotele, rzutnik. Sala posiada przenośny ekran do rzutnika.

sala 4: - znajduje się na parterze, może pomieścić 16 osób, tablicę suchościeralną, rzutnik, wygodne fotele obrotowe. Sala posiada przenośny ekran do rzutnika.

sala 9: - znajduje się na I piętrze, klimatyzowana, może pomieścić 16 osób, wyposażona jest w ekran projekcyjny do rzutnika, tablicę suchościeralną, rzutnik, wygodne fotele obrotowe.

sala 11: - znajduje się na I piętrze, klimatyzowana, może pomieścić 16 osób, wyposażona jest w ekran projekcyjny do rzutnika, tablicę suchościeralną, rzutnik, wygodne fotele obrotowe.

sala 12: - znajduje się na I piętrze, klimatyzowana, może pomieścić 20 osób, wyposażona jest w ekran projekcyjny do rzutnika, tablicę suchościeralną, rzutnik, wygodne fotele obrotowe.

 
- laboratorium ECDL stacjonarne, w tym ECDL CAD - 20 stanowisk
- laboratorium ECDL stacjonarne- 20 stanowisk
- laboratorium mobilne - 15 stanowisk
- laboratorium mobilne - 10 stanowisk

Wszystkie laboratoria ECDL posiadają aktualną akredytację ECDL.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów.