Kursy e-learningowe
Drukuj E-mail PDF

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów stacjonarnych zaowocowało uruchomieniem platformy e-learningowej. Daje ona Uczestnikom możliwość powtórzenia materiału przekazanego w formie tradycyjnego wykładu oraz uzupełnienia go o nowe informacje. Jest źródłem praktycznych ćwiczeń i zadań, pozwalających zweryfikować dotychczas zdobytą wiedzę.

kursy e-learningowe szkolenia

Kursy e-learningowe. Platforma daje możliwość zdobywania wiedzy osobom, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych. Jest doskonałą szansą na inwestycję w swój rozwój, bez konieczności wypracowywania trudnych kompromisów miedzy szkołą, pracą, czy rodziną.

Aktualnie oferowane szkolenia e-learningowe:

  • Kursy przygotowawcze do poszczególnych egzaminów ECDL Core. Cykl 30 jednostek lekcyjnych już od 59,90 zł! Masz pytania? Napisz do nas.
  • Kursy przygotowawcze do poszczególnych egzaminów ECDL Core w formie blended-learning - 15 godzin zajęć stacjonarnych oraz 30 godzin zajęć na platformie e-learningowej. Połącz tradycyjne zajęcia z trenerem i pracę własną dzięki profesjonalnym materiałom. Cena za kurs przygotowujący do wybranego modułu to tylko 394 zł. Popraw swoje umiejętności i potwierdź je certyfikatem razem z nami!
  • Sieci komputerowe - kurs e-learningowy dotyczący sieci komputerowych. Już od 119,00 zł.

Pragniesz zobaczyć jak wygląda nasza platforma? Adres platformy: http://e-learning.brost.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów.

Powrót