SZKOLENIE NA EGZAMINATORÓW ECDL - PODSTAWOWY W ŁODZI, 05.12.2015
Drukuj E-mail PDF

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że Regionalny Koordynator ECDL Łódź przy współpracy z Polskim Biurem ECDL oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym, Oddział Łódzki planuje szkolenie dla kandydatów na egzaminatora z podstawowego zakresu ECDL.

Szkolenie planowane jest 05 grudnia 2015 roku (sobota) w BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, 93-485 Łódź, ul. Kutnowska 11 w godzinach 08:30 – 14:30.

Informacje dla Kandydatów na Egzaminatorów ECDL wraz z wymaganiami dostępne są na stronie https://ecdl.pl/node/3332  

 

Zainteresowanych proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (603650065).

 

Warunkiem koniecznym do uzyskania uprawnień Egzaminatora ECDL jest posiadanie jednego z certyfikatów:

• ECDL CORE lub START lub BASE lub STANDARD

lub 

• minimum dwóch certyfikatów ECDL ADVANCED.

 

Pozostałe warunki uczestnictwa w szkoleniu:

 

1. Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia zawierającego 4 załączniki:

• wypełniony Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa (do pobrania z https://ecdl.pl/images/Formularz_zgloszeniowy_egzaminatora.pdf. Oryginał należy przynieść na szkolenie.

• wypełnione Karty Rejestracji Egzaminatora (do pobrania z www.ecdl.pl/images/karta_rejestracji_egzaminatora.pdf). Oryginał należy przynieść na szkolenie.

• potwierdzenie umiejętności merytorycznych: kopia dyplomu ukończenia studiów, potwierdzenie zatrudnienia jako nauczyciel TI/informatyki bądź stażu pracy jako trenera

• CV

2. W przypadku kandydatów spoza województwa małopolskiego należy przesłać rekomendację Koordynatora Regionalnego ze SWOJEGO Regionu (ze względu na miejsce zamieszkania).

3. Wysłanie (przed szkoleniem) skanu potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Odpłatność wynosi 430,50 zł brutto (członkom PTI przysługuje 35% zniżki konieczne uregulowane składki za bieżący rok).

Dokonanie opłaty za szkolenie (należy wykonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu). Po dokonaniu wpłaty proszę wysłać  scan potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr rachunku bankowego

18 1090 1056 0000 0001 1121 2161

DANE DO FAKTURY:

PTI Oddział Łódzki
ul. Stefanowskiego 18/22
90-924 Łódź

 

Tytuł wpłaty:

"Imię Nazwisko, szkolenie egzaminatorów ECDL, Łódź-05.12.2015"

do dnia 01.12.2015.2015 r.

Dane do wystawienia faktury (do 7 dni od daty dokonania  przelewu) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszyscy uczestnicy, którzy chcą otrzymać fakturę proszeni są o przesłanie kopii potwierdzenia wpłaty oraz danych do faktury e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Szczegółowych informacji udziela Regionalny Koordynator ECDL w Łodzi Beata Ostrowska.

 

Beata Ostrowska

Regionalny Koordynator ECDL, Region Łódź

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

tel. 601296629, 603650065

Przypomnienie:

Zgodnie z §.16 i 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, faktury mogą być wystawiane nie później niż siódmego dnia od dnia dokonania wpłaty.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia na szkolenie bądź odwołania szkolenia w przypadku braku chętnych.